Bronz Seo Paketi

Ürün Kodu: SEBP
Stok Durumu: 10000
Satın aldığınız hizmet ile ilgili sizden talep edilen açıklamaları yazınız: *
249,00TL KDV Hariç: 249,00TL
Miktar:

Bronz Seo Paketi

Bronz seo paketimiz ile sitenizi Google daha üst sıralara taşımaya başlayabilirsiniz. Eğer internet üzerinde para kazanmayı planlıyorsanız bu paket size bir kapı açacaktır.

Hizmet

Süre

Miktar

Blog yazısı

1 Aylık

30 Makale

Backlink

1 Aylık

3000 Backlink PR(1-3)

Sosyal Medya Paylaşım

1 Aylık

100 Genel Paylaşım

Yorum & Yorum Backlink

1 Aylık

100 Yorum

Ekstra

1 Kez

Site Analizi ve Ön Bilgi

Facebook

1 Kez

2.000 Facebook Beğeni

 

Lütfen genel husuları dikkatlice okuyunuz. 

 

Dikkat :  Lütfen Açıklama Alanına web sitenizi ve anahtar kelimelerinizi giriniz. En fazla 5 anahtar kelime. 

 

Genel Hususlar

1.       Yazılan bütün makaleler tarafımızca yazılıp telif hakları bize aittir. BiDünya Ticaret bünyesinde yazılan bütün içerikler ilk defa bizde yayınlanmıştır. Farklı bir yerde aynı içeriği görmeniz durumunda bizden alındığına emin olabilirsiniz.

2.       Aynı gün içerisinde yayınlanan makaleler en az bir kereye mahsus sıfırdan yazılıp sonrasında değiştirilip veya eklenecektir. Bu işlem başta Google olmak üzere farklı bir makale izlenimi verecek şekilde yapılacaktır.

3.       Makaleler içerisinde en uygun şartlarda backlink veya koyulaştırma yapılacaktır. Sistemler desteklediği kadar H etiketlerine önem verilecektir.

4.       Makaleler en az 300 karakter olacaktır.

5.       Bahsi geçen makaleler ortak açılan mail üzerinde blog sitelerinde veya sitenin diğer blog sitelerinde yayınlanır.

6.       Bizden ayrıca blog sitesi hizmeti alıyorsanız eğer farklı IP lerde blog sitelerinde bloglarınız yayınlanır. Ve yaptığınız işe uygun blog siteleri üzerinde yayınlanır. Uzun vadeli çalışmalarda bu işlem firmaya özel olarak yapılır. Yani blog siteleri oluşturulup o hale getirilir.

7.       Sitenin durumuna göre backlink PR değerleri ayarlanacaktır. Verilen backlinkler de sorunlar olabilir. Yani zaman içerisinde karşı site içerisinde silinebilir veya değiştirilebilir. Bu durumda BiDünya ticaret sorumlu değildir. Bu durumunlarda sizi mağdur etmemek için BiDünya Ticaret backlink sayınızdan fazlasını vermektedir.

8.       Sosyal medya üzerinde genel paylaşım ile kastımız o siteye ait kaç sosyal medya hesabı varsa o kadar sosyal medya da paylaşılacaktır. Örnek Facebook ve twitter hesabınız var ise sadece orası için paylaşım yapılır ancak 10 tane sosyal medya hesabınız var ise o kadar paylaşım yapılır.

9.      Ürün veya sayfanız altına yorum eklenecektir.

10.   Firma veya web sitesi bizimle talep ettiğimiz her türlü bilgiyi paylaşmak zorundadır. Örnek hosting veya admin paneli gibi.

11.   BiDünya Ticaret seo paketleri hizmeti ile sitenizin arama motorlarında yükselemenizi öngörür ancak garantisi etmez.

12.   Bahsi geçen çalışmaları firmamız sizlerin de ön gördüğü şekilde (Günlük, haftalık, aylık) size rapor halinde sunar. Yani her yapılan çalışmayı sizde rahatlıkla görebilirsiniz.

 

Uyarı : Seo hizmetleri yada paketlerini almanız hemen sitenizin yükseleceği anlamına gelmez. Arama motorlarında yükselmek kesinlikle basit ve kolay bir iş değildir. Bu durumda biraz çalışma yapan herkesin yükselmesi gerekmektedir. Seo çalışmaları uzun soluklu sabır isteyen ve meşakkatli bir yoldur.  

 

Tüm bunlar 20 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla BiDünya Ticaretin güvencesi altında yapılacaktır. 

 

VIP Paketlerimiz için tıklayınız.

 

Ay Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim249.00 TL
2130.48 TL260.95 TL
387.81 TL263.44 TL
466.48 TL265.93 TL
553.68 TL268.42 TL
645.05 TL270.29 TL
738.88 TL272.16 TL
834.30 TL274.40 TL
930.71 TL276.39 TL

Yorum Yap

Adınız: Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama: Kötü
İyi
Doğrulama kodunu giriniz: